Teletek Yangın Alarm Sistemleri

Teletek Yangın Alarm Sistemleri

Teletek Electronics bünyesinde bulundurduğu SIMPO, IRIS ve IRIS PRO serisi adresli panellerle her looptan 250 adet cihaza kadar adresleme yapılabilmektedir. Teletek yangın alarm sistemi ile tek panelden çok panelli geniş networklu uygulamalar olmak üzere endüstriyel tesisler, sağlık kuruluşları, turistik amaçlı binalar, alışveriş merkezleri ve konutlar gibi en basitten en karmaşığa her büyüklükteki yangın alarm sistemleri için çok geniş bir ürün ailesi sunuyor.

Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilen SIMPO, IRIS ve IRIS PRO adreslenebilir yangın alarm sistemleri 32 panel/tekrarlayıcıya kadar network edilebilmesi sayesinde çok geniş alanlara uygulanabilmektedir. SensoIRIS serisiyle ürettiği adresli gaz dedektörüyle ek modüllere ihtiyaç duymadan mevcut loop hattına entegre edilebilmektedir. Türkçe dil desteği ile yönetilmesi ve gelen ihbarların değerlendirilmeside kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. İnvia Teknoloji olarak Teletek Electronics ürünlerinin projelendirme, satış ve mühendislik hizmetleri Türkiye çapında seçkin ve deneyimli ekibimiz ile sağlanmaktadır.

 TELETEK YANGIN ALGILAMA ÜRÜNLERİNDE GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

 

teletek iris 1

Teletek IRIS Kontrol Paneli

IRIS, EN54’ün tüm kriterlerine göre tasarlanmış adresli yangın bildirme merkezidir. 1-4 Loop arası seçenek, System Sensor’un, LPSB ve VdS’e göre sertifikalanmış ürünleri ile uyumludur TTE protokol. Loop başına 250 cihaza kadar, 32 panele/tekrarlayıcıya kadar LAN bağlantı imkanı. Bilgisayardan, ProsTE yazılım aracılıyla, doğrudan programlama,

SIMPO Grey Side 1 2

 

Teletek SIMPO Kontrol Paneli

Simpo, analog adreslenebilir yangın ihbar paneli olup, 500 cihaza kadar küçük adreslenebilir sistemler için ideal çözümdür. Panel, 2 çevrim kapasiteli ve 48 zon göstergelidir. Her çevrim Teletek Electronics protokolünü destekleyen SensoIRIS serisinden 250 adet cihaz kapasitelidir. 

 

 

teletek iris pro 1

Teletek IRIS PRO Kontrol Paneli

IRIS PRO, maksimum 96 adet zon kapasiteli ve 1 ila 4 adet arası çevrim genişletici modül bağlama imkanı sunan adreslenebilir yangın ihbar panelidir. Sistemin durumu hakkında bilgi duyarlı grafik ekranda görüntülenir, zonların ve sorunların durumu ise, ayrı LED gösterge ile göstergelenir. Panel yerleşik gerçek zamanlı saate sahip ve gündüz / gece çalışma modu programlama olanağı verir.

teletek sensoiris s130

 

Teletek SensoIRIS S130 IS Duman Dedektörü

SensoIRIS S130 IS Optik Duman Yangın Detektörü, TTE haberleşme protokolü destekleyen adreslenebilir yangın alarm sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış dahili izolatörlü adreslenebilir optik duman yangın detektörüdür. Detektör çevrimden beslenir ve haberleşme protokolü vasıtasıyla kontrol edilebilir.

teletek sensoiris s130

 

Teletek SensoIRIS S110 ISI Dedektörü

SensoIRIS T110, TTE haberleşme protokolü destekleyen adreslenebilir yangın alarm sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış adreslenebilir ısı yangın detektörüdür. Detektör çevrimden beslenir ve haberleşme protokolü vasıtasıyla kontrol edilebilir.

sensoiris m140 kombine

Teletek SensoIRIS M140 Kombine Dedektörü

SensoIRIS M140, TTE haberleşme protokolü destekleyen adreslenebilir yangın alarm sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış adreslenebilir kombine (optik duman ve ısı detektörü) detektörüdür. Detektör, panelden güç beslemeli olup, haberleşme protokolü vasıtasıyla kontrol edilebilirdir.

 

sensıiris gas

SensoIRIS GAS

SensoIRIS GAS, gaz dedektörü olup, TTE haberleşme protokolünü destekleyen adreslenebilir yangın ihbar panellerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. SensoIRIS GAS, metan ve propan - bütan (LPG) gaz kaçaklarını tespit etmek içintasarlanmıştır.

 

 

teletek sensoiris modül

SensoIRIS MIO22 Adresli Giriş Çıkış Modülü

SensoIRIS MIO22 adresli giriş-çıkış modülüdür. Modül iki tane analaog giriş sinyalini izliyor ve iki tane röle çıkışını kontrol ediyor. SensoIRIS MIO22 gücünü panelden alıyor ve haberleşme protokolü üzerinden kontrol edilebilir. Modül, duvara monte edilebilen, ayrı plastik kutudadır.