< < < <<Apollo Yangın Alarm Sistemleri - INVIA Bina Teknolojileri | Zayıf Akım ve Güvenlik Sistemleri

Apollo Yangın Alarm Sistemleri

Apollo Yangın Alarm Sistemleri

Apollo Yangın Algılama ve ihbar Sistemleri dünyanın en büyük duman dedektörü, modül ve ihbar cihazları üreticilerinden biridir. 1980 yılında kurulan Apollo, yüksek kaliteli tespit ürünlerinin tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış, dünyanın ilk beş üreticisinden biri haline gelmiştir.

Apollo sürekli inovatif çözümler sunmakta ve AR GE yatırımları ile  şirketin en gelişmiş duman algılama çözümlerini sunmaya yardımcı olan yeni teknolojilerin sürekli araştırılmasıyla birlikte teknolojilerini geliştirmektedir.

Tüm ürünleri 30 yılı aşkın bir süredir İngiltere’deki fabrikasında uluslararası standartlara uygun olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Apollo yerel standartların gereklerine uygun ürünlerin geliştirilmesini destekliyor. Ayrıca EN54, ULC, FM ve diğer uluslararası kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmıştır.

Apollo, uluslararası alanda tanınan bir dizi kalite ve çevre ödülüne ek olarak dünya çapında 3.000'den fazla ürün onayına sahiptir. Apollo ayrıca analog adreslenebilir ve konvansiyonel duman algılama cihazlarının yanı sıra sirenler, görsel göstergeler ve manuel çağrı noktaları gibi ek bir ürün yelpazesi de dahil olmak üzere beş farklı aralık sunar.

APOLLO YANGIN ALGILAMA ÜRÜNLERİNDE GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Snycro AS Lite 1L Yangın Paneli
Syncro AS Lite 1L Yangın Alarm Kontrol Paneli

Syncro ailesinin en küçük üyesidir. Tek çevrimli, küçük adreslenebilir sistemler için geliştirilmiş çok ekonomik bir kontrol panelidir. Bununla birlikte ailenin daha büyük bireylerinde bulunan güçlü konfigürasyon ve programlama özelliklerine ve kullanım kolaylıklarına sahiptir.

 

Snycro AS Lite 1L Yangın PaneliSyncro AS Lite 2L Yangın Alarm Kontrol Paneli

Syncro AS yangın kontrol panelleri daha büyük Syncro serisi ile uyumlu, network yapılabilen, güçlü programlama olanaklarına sahip bir kontrol panelidir. Küçük ve orta ölçekli sistemler için ekonomik çözümler oluştururken gerektiğinde network özellikleriyle çok büyük sistemlerin kurulmasında da kullanılabilmektedir. Büyük grafik ekranı, ergonomik butonları ve LED gösterge düzeniyle Syncro AS kontrol panellerinin devreye alınması ve kullanımı uygulayıcılar ve son kullanıcılar için son derece kolay anlaşılır ve basittir.

 

apollo 55000 620apoDiscovery Optik Duman ve Sabit Sıcaklık Kombine Dedektörü

Ortamda sıcaklık oluşmuyorsa yanlış alarmları önlemek için duman sensörü hassasiyetini otomatik olarak düşürür. Sıcaklık algıladığında duman sensörünün hassasiyetini otomatik olarak yükseltir. Elektronik adreslenebilir. Dahili izolatör ünitesi bulunmaktadır. 360° görülebilir LED. Otomatik kirlilik kompanzasyonu. Düşük profilli, şık tasarım

 

55000 420APO XP95 Discovery  Sabit Sıcaklık Dedektörü

Discovery ısı dedektörleri etrafındaki hava sıcaklığını algılamak için tek bir termistör kullanır. Depo, yükleme alanları ve otopark gibi kirli ve dumanlı ortamlarda kullanılması uygundur.

 

Discovery Sabit Sıcaklık ve duman DedektörüDiscovery Optik Duman ve Sabit Sıcaklık Kombine Dedektörü

Discovery MultiSensor dedektörleri hem optik duman, hem de termistör sıcaklık sensörlerini içerir. Bu sayede kombine bir sinyal çıkışı verebildiği gibi sadece sıcaklık veya sadece duman artışı durumunda da alarm sinyali verebilir. Çok geniş bir kullanım alanı olması ile birlikte, otel ve hastane odaları gibi ortamlarda kullanımı uygundur.

 

SA4700 100APO

XP95 Gelişmiş Giriş Modülü

 

İzolatörlü Adreslenebilir Giriş Modülü ile aynı özelliklere sahiptir. Ek olarak, sprinkler akış anahtarlarının izlenmesi için geliştirilmiş bir zaman gecikmesine sahiptir. Ayrıca ışın dedektörlerini resetlemeyi sağlayan devreleri bulunmaktadır.

XP95 Çıkış Modülü

Çıkış Arabirim Ünitesi gerilimsiz bir NO/NC enversör röle kontağına sahiptir.

 

 

 

 

 

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek