OSMANİYE TOSÇELİK SOSYAL BİLİMLER LİSESİ 300 KİŞİLİK PANSİYON BİNASI

Kategori Blog

2018 Yılında Osmaniye Merkez faaliyet giren 300 Kişik Tozçelik Sosyal Bilimler Lisesi Öğrenci pansiyonun tüm zayıf akım sistemleri ürün tedariği, montaj, devreye alma faaliyetleri firmamız tarafından sağlanmıştır. 

Montaj ve kurulumu yapılan sistemler;

* Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri,

* CCTV (Kapalı Devre Kamera Sistemleri),

* Acil Anons Sistemleri,

* Engelli Çağrı Sistemleri,

* Telefon Santral Sistemleri,

* Kabin, Telefon, Data Sonlandırma İşlemleri

Tozçelik Sosyal Bilimler Lisesi Öğrenci pansiyonu projesinde Ziton Adresli Yangın Algılama ve Alarm sistemleri tercih edilmiştir. Her türlü binada yangın algılama ve alarm ihtiyacınıza cevap verecek kapasitededir. Mevcut CCTV Kamera Güvenlik Sisteminize, Geçiş Kontrol Sisteminiz gibi birçok çevre birim ile entegre olabilen Ziton Yangın Alarm Sistemleri ATS8600 Grafik Yazılımı üzerinden, hangi noktadan alarm geldiğini ve bu alarmın gerçek dışı bir alarm olup olmadığını çok kısa bir sürede tespit edebilmektedir.

Devamını oku...

Telefon Santrali ve Video Konferans

Kategori Çözümlerimiz

Kurum veya Kuruluşunuzun Santral, Çağrı Merkezi ve Video Konferans ihtiyaçlarını karşılamak için uçtan uca çözümler üretiyor ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Ses ve Video iletiminde Analog, Dijital ve IP tabanlı çözümlerle kuruluşunuza en uygun yapıyı belirliyor, projeyi birlikte oluşturuyor ve hayata geçiriyoruz. Ses ve video aktarım ürünlerinde, dünyanın lider markalarını tercih ederek sizlere uzun vadeli çözümler üretmekle kalmayıp, iş akışınızı hızlandırıyor ve insan gücünü teknolojiye devrederek iş yükünüzü hafifletiyoruz.

Santral ve Video Konferans Sistemleri

Kurum veya Kuruluşunuzun Santral, Çağrı Merkezi ve Video Konferans ihtiyaçlarını karşılamak için uçtan uca çözümler üretiyor ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Ses ve Video iletiminde Analog, Dijital ve IP tabanlı çözümlerle kuruluşunuza en uygun yapıyı belirliyor, projeyi birlikte oluşturuyor ve hayata geçiriyoruz. Ses ve Video aktarım ürünlerinde, dünyanın lider markalarını tercih ederek sizlere uzun vadeli çözümler üretmekle kalmayıp, iş akışınızı hızlandırıyor ve insan gücünü teknolojiye devrederek iş yükünüzü hafifletiyoruz.

Ses ve Video Kontrol Sisteminizi Kolayca Yönetin

IT personeli tarafından, ileri düzey network veya Linux bilgi ve deneyimlerine ihtiyaç duymaksızın, kolayca kurulup yönetilebilen sistemler satış sonrası oluşabilecek taleplere kolayca siz karşılık verin.

Yüksek telekom bilgisi ya da eğitimi gerektirmez
Marka bağımsızlığı
Yönetim Konsolundan herseyi merkezi kontrol edebilirsiniz
Popüler IP Telefonlar, VoIP geçitleri, SIP providerlardan istediğinizi seçebilme.

Dahili Hattınız Heryerde

Akıllı Telefon Yazılımı `nı mobil telefonlarınızla ve Mac/Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızla rahatça kullanabilirsiniz. Bu yazılım sayesinde çalışanlarınız, ofis numaralarını her yerden ofiste gibi entegre ederek kullanabilirler. Bütün görüşmeler ücretsiz olmakla beraber, çalışanlar da tek bir numarayı kullanarak profesyonel bir görünüm sağlayabilirler.

Gittiğiniz her yere dâhili telefon hattınızı da götürün
Tüm görüşmeler ücretsizdir – Cep telefonu faturalarını azaltın
Verimliliği attırın – Her yerden çalışabilirsiniz
Tek numara kullanin – kişisel cep telefonunuzu kullanmayın

Telefon Faturalarınız Yarıya İndirin ve Satışları Arttırın

IP Telefon Sistemi ile SIP voip servis sağlayıcı ve WebRTC kulanarak fazla telefon hatlarınızdan kurtulabilir, uzak lokasyonlarınızla ücretsiz görüşerek telefon maliyetlerinizi 80% azaltabilirsiniz. CRM Entegrasyonu sayesinde müşterileriniz numaraları yerine isimleri ve bilgilerini görebilirsiniz.

Mobil ve Sabit telefon faturalarını düşürerek, çağrı maliyetlerinden tasarruf edin.
Sınırsız iç hat numarası ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz – Kullanıcı başına lisans ücreti yoktur.
CRM entegrasyonu ile kimin aradığını bilin – müşteri memnuniyetini arttırın.
Mevcut donanımınızı ve altyapınızı değiştirmeden, açık standart uygun maliyetli donanımlar kullanabilirsiniz.

  • Analog, Dijital ve IP Santral Sistemleri
  • Analog, Dijital ve IP Telefonlar
  • PoE Switchler
  • Video Konferans Sistemleri
  • Çağrı Merkezi Kulaklıkları
  • VOIP Ürünleri

 

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol