< < < <<Bakım Hizmetlerimiz - INVIA Bina Teknolojileri | Zayıf Akım ve Güvenlik Sistemleri

Bakım Hizmetlerimiz

Bakım Hizmetlerimiz

Can ve mal güvenliğini sağlanırken karşılaşılan en büyük problem sistemlere periyodik bakımların yapılmamasıdır. Bu durumda sistemler ihtiyaç anında görevlerini yerine getiremeyebilirler. İşletmelerdeki sistem sağlıklı çalışmadığında olası riskler zamanında fark edilemez. Bir hasar oluştuğunda sigorta firmaları sistemlere bakım yapılmıyorsa tazminat ödemekten kaçınabilir.

Sistemin kurulumdan sonra ürünlere ait garanti süresi ile bakım hizmetinin karıştırılmaması gereken önemli bir konudur. Ürünlerin ortamdaki toz, sıvı gibi maddelere maruz kalındığı göz önünde bulundurulmalıdır. Algılayıcı dedektörün temizliği yapılmadıkça algılaması gecikir veya hiç algılama yapamaz hale gelmesi ortamın ne kadar tozlu olduğu ile orantılı olup, standartta 6 ayda bir bakım hizmeti alınması gerekiyor ise çok tozlu ortamlarda 3 ayda bir bakım yapılması gerekebilir.

Periyodik Bakım Yapılmadığında Karşılaşılacak Sonuçlar

  • Sistemler ihtiyaç halinde görevini yerine getiremez.
  • Arızalı cihazlar tespit edilemez.
  • Sistemde, mimari ve kullanıma uygun düzenlemeler yapılamaz.
  • Bir yangın durumunda can ve mal kayıpları büyük olabilir.
  • Üretim ve işletme durma noktasına gelebilir.
  • Müşteri ve pazar payı kaybedilebilir.

Can ve mal güvenliği ile ilgili tüm sistemler için uçtan uca çözüm sağlıyor ve bakım onarım hizmetlerini üstleniyoruz. Bakım hizmetlerimizle güvenlik sistemlerinizin kesintisiz çalışacağından emin olabilir ve uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Güvenlik sistemleri bakımlarınızı yaptırmak için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek