Osmaniye Düziçi İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası

Osmaniye Düziçi İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası

Osmaniye Düziçi ilçesinde faaliyete giren İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binası tüm zayıf akım sistemlerinin ürün tedariği, montaj, devreye alma faaliyetleri firmamız tarafından sağlanmıştır. Projemizde Türkiye ve Avrupa' nın önde gelen markaları tercih edilmiştir.

Montaj ve kurulumu yapılan sistemler;

* Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri

* Acil Anons Sistemleri

* CCTV (Kapalı Devre Kamera Sistemleri)

* Geçiş Kontrol Sistemleri

* Turnike Sistemleri

* IP Santral Sistemleri

* Network Sistemleri (Fiber, Bakır, Kabin, Omurga ve Yan Switchler

* Data, Telefon, Fiber uç sonlandırma ve adresleme işlemleri.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

Düziçi İlçe Emniyet Müdürlüğü Projesinde Tercih edilen markalarımız ;

Yangın Algılama Sistemlerinde UTC Fire & Security' nin ürünü olan Ziton Adresli Yangın Algılama ve Alarm sistemleri tercih edilmiştir.

Güvenlik ve emniyete yönelik zorluklarla başa çıkabilmek, Yüksek kaliteli genel seslendirme ve sesli tahliye sistemlerinde BOSCH Seslendirme sistemleri tercih edilmiştir. 

IP CCTV (Kapalı Devre Kamera Sistemi) sistemlerinde Dünya Pazarında IP video Çözümlerinin öncüsü Uniview, IP kamera, NVR, Encoder, Decoder, Depolama, İstemci yazılım ve uygulamala çözümleri tercih edilmiştir.

Geçiş Kontrol sistemlerinde yüksek kaliteli güvenlik sistemlerinin lider küresel üretici ve pazarlamacısı ROSSLARE markası tercih edilmiştir.

IP Santral Sistemlerinde Türkiye'nin En Değerli 100 Markası" listesinde gösterilen yerli üretime katkı sağlayan KAREL IP Santral sistemleri tercih edilmiştir.

Doğru marka ve doğru çözümlerle bina ve projelerinize değer katmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İsmail KARTOPU

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yazarın Son Yazıları