INVIA TEKNOLOJİ

invia teknoloji

INVIA Teknoloji, binaların, konfor, verimlilik ve güvenlik koşullarını oluşturan elektrik, elektronik ve mekanik tesisatların otomasyonunda hizmet veren bir kuruluştur. Bina Zayıf Akım ve Güvenlik Sistemleri, İletişim ve Görüntüleme Sistemleri ve Data Altyapı Hizmetleri ile kurum ve kuruluşlara özel çözümler getirmektedir.

INVIA Teknoloji’de Zayıf Akım Sistemleri

INVIA Teknoloji, binaların güvenlik, verimlilik ve konforunu oluşturan teknolojilerin proje tasarım aşamasından, satış sonrası bakım hizmetlerine kadar Anahtar Teslim uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de ve Yurtdışında anlaşmalı olduğu çözüm ortakları ile en zorlu ve karmaşık projeleri uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklere uygun olarak tasarlamaktadır.

INVIA Teknoloji’de Ses ve Video Sistemleri

INVIA Teknoloji, Santral, Çağrı Merkezi ve Video Konferans ihtiyaçlarını karşılamak için uçtan uca çözümler üretiyor. Ses ve Video iletiminde yıllara dayalı tecrübesiyle Analog, Dijital ve IP tabanlı Ses ve Görüntüleme Sistemlerini kurum veya kuruluşunuza projelendiriyor, kuruyor ve bakımını gerçekleştiriyor.

ÇözümlerimizSizde güçlü referanslarımız arasında yerinizi alın

Developed in conjunction with Joomla extensions.

MarkalarımızDünyaca tanınmış markalardan sertifikalı ürünler